Najlepsze rozwiązania dla Twojej Firmy

Wysmakowany Design

Kompleksowa obsługa

Duże doświadczenie

Nasza oferta

Pieczątki
Wykonujemy pieczątki na automatach renomowanych firm, których linki do stron umieszczone są poniżej.
Na ich stronach możecie Państwo wybrać rodzaj, wielkość pieczątki i jej kształt.
Wykonujemy pieczątki z logotypami firm, faksymilki, pieczątki okrągłe i owalne.
Nowością są pieczątki wielokolorowe.
Nasze pieczątki są zawsze dostosowane do potrzeb klienta.
Wykonujemy także pieczątki w tzw.,, 5 minut ''.
Zamówienia przyjmowane są mailem, faxem, telefonicznie.
Wizytówki
Ulotki reklamowe
Druk wielkoformatowy
Banery reklamowe
Ksero kolor
Laminowanie
Bindowanie
Wydruk i oprawa prac
Suche stemple
Kalendarze
Znakowanie i cięcie laserem
W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi:
- pieczątki z logotypami
- faksymilki
- pieczątki okrągłe i owalne.
Nowością są pieczątki wielokolorowe! Możecie Państwo stworzyć pieczątkę z prawdziwymi kolorami swojego logo, wyróżnić innym kolorem na pieczątce ważne dla Państwa informacje. Od teraz życie Państwa firmy może nabrać zupełnie innych barw.
Nasze pieczątki są zawsze dostosowane do potrzeb klienta. To Państwo decydują co ma znaleźć się na pieczątce- my gwarantujemy jakość wykonania, dobrą cenę i szybką realizację.
Wiemy jak ważny w dzisiejszym świecie jest czas, a często jego brak, dlatego wykonujemy także pieczątki w tzw. „5 minut”.
Zamówienia przyjmowane są mailem, faxem, telefonicznie.

Druk wielkoformatowy

Baner reklamowy to wielkoformatowy nośnik reklamy wykonany z trwałego, odpornego na warunki atmosferyczne materiału z oczkami do zawieszenia. Ze względu na swoją stosunkowo niską cenę i skuteczną promocję, banery na chwilę obecną są jedną z najczęściej wybieranych form druku wielkoformatowego.

Ksero kolor- wykonujemy kopie w pełnym kolorze do formatu A3. Gwarantujemy Państwu wysoką jakość kopii oraz atrakcyjne ceny.

Laminowanie

to pokrywanie powierzchni laminatem dla uzyskania dodatkowych odporności. Dzięki temu papier jest odporniejszy na uszkodzenia mechaniczne, ma większą elastyczność a także jest zabezpieczony przed poplamieniem czy zabrudzeniem. Laminowanie ma zastosowanie nie tylko w pracy, gdzie wykorzystuje się je przy identyfikatorach, upoważnieniach bądź instrukcjach, ale też w domu czy szkole – np. przy zdjęciach, dokumentach czy legitymacjach. Laminatu nie można oddzielić od papieru także jest też dobrą ochroną przed różnego rodzaju fałszerstwami. Dodatkowo dzięki temu Państwa wydruki zdecydowanie zyskują na walorach estetycznych.
Laminujemy dla Państwa do formatu A4.

Bindowanie

to technologia łączenia luźnych kartek za pomocą szczepienia ich jednego brzegu za pomocą bindy. Stosowana do szybkiego łączenia wydruków. Połączenie jest rozłączne i umożliwia wymianę kartek. Oferujemy Państwu możliwość wyboru oprawy tak, żeby dokument zarówno wyglądał estetycznie jak i był odpowiednio zabezpieczony.

Znakowanie i cięcie laserem

Grawerowanie laserowe to trwała i szybka technika znakowania przedmiotów. Jest bardzo odporna na ścieranie a do tego tak precyzyjna, że możemy dzięki niej oznaczyć nawet małe elementy i dotrzeć do trudno dostępnych miejsc. Naniesione logo, napisy czy rysunki są praktycznie nieusuwalne. Oprócz tego wykonanie znakowania tą technologią sprawia, że zdobiony artykuł wygląda estetycznie i bardzo efektownie. Istnieje dla Państwa możliwość znakowania wielu rodzaju tworzyw. Posiadamy urządzenie do grawerowania laserowego w tworzywach sztucznych, skórze i materiałach skóropodobnych, pleksi, laminatach grawerskich, folii, drewnie, szkle, papierze, gumie a nawet warzywach i owocach. Cięcie laserowe pozwala z kolei na uzyskanie dowolnych kształtów. Nasze maszyny wycinają laserem : pleksi, laminaty grawerskie, sklejkę, papier, skórę i inne.

Kto wyobraża sobie dzisiejszy świat bez pieczątek?

Biura, banki, gabinety lekarskie, urzędy, apteki- można by wymieniać bez końca miejsca, gdzie pieczątka ułatwia wszystkim życie. Tak małe urządzenie a jakże przydatne w codziennej pracy.
W związku z tym, że pieczątka jest wykorzystywana każdego dnia wielokrotnie a do tego stanowi wizytówkę firmy i osoby to powinna być wykonana przede wszystkimsolidnie i z najwyższej jakości materiałów.
To Państwu gwarantujemy, ponieważ nasze pieczątki wykonujemy na automatach renomowanych firm: trodat.pl. Są to urządzenia proste w obsłudze, niezwykle trwałe a co najważniejsze podczas użytkowania- gwarantujące czystość i precyzyjność odbicia. Uzupełnienie w nich tuszu nie jest żadnym problemem. To dzięki temu automaty samotuszujące stały się na chwilę obecną najbardziej popularnymi pieczątkami.
Dla większości osób wizytówka to prostokątny kartonik z danymi osoby, która nam go wręcza. Szybko trafia do kieszeni i nigdy z niej nie korzystamy. Ale czy tak musi być w każdym przypadku?
Dla nas wizytówka to nie tylko reklama Państwa firmy w małym formacie wręczana kontrahentom. To przede wszystkim możliwość wyrażenia siebie, założeń firmy na małej przestrzeni. Jest oznaką uprzejmości i szacunku, ale musi być też tak zaprojektowana, żeby wyróżniała się spośród innych. Dlatego przy odrobinie pomysłowości i naszej pomocy Państwa wizytówka będzie trafiać z rąk do rąk a nie jako kolejna z wielu na dno kieszeni.
 
Ulotka reklamowa to jedna z najstarszych form dotarcia do klienta. Od lat służy nie tylko celom informacyjnym czy propagandowym, ale przede wszystkim reklamowym. To dzięki niej mają Państwo możliwość dotarcia w szybki i stosunkowo tani sposób do najszerszej grupy klientów. Wykonujemy je dla Państwa w ilościach już od 100 szt na kredzie 130 i 170 g. Ulotki mają za zadanie przede wszystkim poinformować klienta, gdzie i w jaki sposób może skorzystać z usług, promocji czy nowej oferty Państwa firmy. Najczęściej są one formatu A6, A5 lub A4 w kolorowej oprawie graficznej. Reklamy w takiej formie zazwyczaj rozdawane są na ulicy, przystankach bądź wrzucane do skrzynek pocztowych. Niestety ulice miast toną w ulotkach, dlatego tak ważne jest, żeby Państwa ulotka faktycznie dotarła do klienta a nie do najbliższego kosza na śmieci. Przy projektowaniu takiej reklamy niezwykle ważny jest nie tylko tekst, ale też grupa docelowa, nagłówek czy oprawa graficzna. Dzięki nam ulotka przyciągnie nie tylko wzrok, ale przede wszystkim klienta.

Wydruk i oprawa prac

Suchy stempel to subtelna pieczęć tłoczona, która wykorzystywana była już za dawnych czasów. Obecnie wraca do łask głównie ze względu na walory estetyczne podkreślające rangę między innymi świadectw, dokumentów czy certyfikatów.Wybrana przez Państwa treść jest wyciskana w materiale. W związku z tym, że jest to bardzo trudne do podrobienia to zastosowanie suchego stempla  stanowi skuteczne zabezpieczenie przed niepożądanym kopiowaniem dokumentów. W odróżnieniu do tradycyjnych pieczęci, suchy stempel nie wymaga zastosowania tuszu. Dzięki temu jest on dużo wygodniejszy, łatwiejszy i czystszy w użytkowaniu. Metoda ta jest bardzo chętnie wykorzystywana przez urzędy, instytucje, uczelnie czy przedsiębiorstwa, które w ten sposób wyróżniają swoją korespondencję bądź faktury. Okrągłe kształty oraz format prostokątny doskonale prezentują tłoczoną treść również na książkach oraz dyplomach. Suchy stempel może stać się też oryginalnym prezentem czy elegancką wizytówką Państwa firmy.

Kalendarze

Klasyczny kalendarz trójdzielny z indywidualną główką w pełnym kolorze to idealna forma reklamy dla każdego z Państwa klientów. Niezwykle atrakcyjna i bardzo popularna, ponieważ towarzyszy Państwa klientom przez cały rok. Dlatego bardzo ważne jest dla nas, żeby forma ta wykorzystała w pełni możliwość przekazania informacji o Państwa firmie. Kalendarz może stanowić też doskonały upominek nie tylko dla klientów, ale również dla Państwa współpracowników. Zrywane kalendarium z imieninami i numerami tygodni oraz okienkami wskazującymi aktualną datę to najpraktyczniejsze rozwiązanie w każdej firmie. Dodatkowo całe plecki zadrukowane są neutralnym szarym kolorem podnoszącym estetykę plecków kalendarza.

Złóż zamówienie
resztę pozostaw nam.